Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Poprzednie lata
Licznik Odwiedzin
Dzisiaj11
Wczoraj16
W tygodniu68
W miesiącu252
Łącznie30606

(C) Fliesenstadt

Szkolne Koło LOP przy ZSP nr 1 w Słupsku


Uczniowie naszej szkoły jak zwykle włączają się do akcji

Sprzątania Świata. W akcji brali udział uczniowie klas I e I,

II c K i II b H. Sprzątano tereny wokół szkoły oraz drogę za

Realem i tereny leśne. Urząd Miasta Słupsk zapewnił

worki i rękawice - dziękujemy.

 

Poprawiony ( poniedziałek, 05 października 2015 17:45 )

 

Edukacja ekologiczna

II semestr roku szkolnego 2014/2015


 

Poprawiony ( poniedziałek, 15 czerwca 2015 12:27 )

Więcej…

 

Zajęcia warsztatowe  z dziećmi ze szkoły Podstawowej nr 5 w Słupsku

w dniu 12 czerwca 2015

Jak co roku przeprowadziliśmy zajęcia z dziećmi. W tym roku drapieżniki znajdujące się pod ochroną- wilk i niedźwiedź-  uczyły dzieci jak segregować odpady i co można zrobić z posegregowanych odpadów, czyli jak prowadzimy recykling. Dzieci z tej szkoły znają już zasady ochrony polskich drapieżników. Dla przypomnienia tej tematyki obejrzały prezentacje przygotowane przez młodzież naszej szkoły. Uczniowie klas pierwszych przygotowali też pomoce do zajęć warsztatowych. Kolorowe kartony do segregacji i karty pracy. Dziękujemy za przygotowanie zajęć.

Więcej…

 

W konkursie "Nie dla niskiej emisji, czy wiesz, czym oddychasz." z naszej szkoły wziął udział 20 - osobowy zespół uczniów. Przeszli oni szkolenie e-leringowe. Przeprowadzono lekcje według scenariusza. Zespół uczniów współpracował z Urzędem Gminy i Urzędem Miasta, Strażą Pożarną i Srtażą Miejską. Uczniowie przeprowadzili i opracowali ankiety dotyczące niskiej emisji i zdobyli dużą wiedzę na ten temat. Gratulujemy działalności na rzecz walki o czyste środowisko naszego miasta! Startując w konkursie wygraliśmy drukarkę laserową.

Poprawiony ( czwartek, 28 maja 2015 15:35 )

 

W naszej szkole 22 kwietnia odbyła się z okazji Dnia Ziemi zbiórka elektroodpadów. Zakończyliśmy w ten sposób Kolejna edycję projektu ,,Drugie życie elektrośmieci". Dziękujemy Pani Małgorzacie Józefowicz, Pani Joannie Kirkickiej- Majchrzak i Pani Katarzynie Nawrot za pomoc w organizacji zbiórki elektroodpdów.

Poprawiony ( środa, 27 maja 2015 20:14 )

Więcej…

 

Uczniowie klasy II f K : Jagoda Siemaszko, Adrian Gemza, Oskar Janusewicz i Mateusz Witkowski zajęli II miejsce w okręgowym konkursie TERAZ WODA. Napisali pracę badawczą na temat: ,,Myśleć o Świecie – działać w powiecie” Zaprezentowali ją w pięknym stylu i brali udział w teście wiedzy na temat ochrony środowiska.

 

Więcej…

 

KONKURS ,,MÓJ LAS”- ETAP OKRĘGOWY

W konkursie Mój Las w roku szkolnym 2014/2015 Uczeń naszej szkoły, Dawid Jaroszewicz uzyskał wyróżnienie i otrzymał nagrodę książkową! Gratulujemy!

 

Więcej…

 

Edukacja ekologiczna

I semestr roku szkolnego 2014/2015

 

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 8