Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Poprzednie lata
Licznik Odwiedzin
Dzisiaj14
Wczoraj17
W tygodniu77
W miesiącu229
Łącznie29836

(C) Fliesenstadt

Szkolne Koło LOP przy ZSP nr 1 w Słupsku

Celem było poznanie życia fok, jako gatunku zagrożonego, ekologii i sposobu ochrony.  Zajęcia edukacyjne. Wykłady. Pokazy zabaw fok. Uczniowie wypełniali przygotowaną przez Panią Profesor Joannę Kirkicką- Majchrzak karty pracy. Opiekunami byli : Pan Leszek Arcimowicz, który był równocześnie reporterem i zrobił znakomite zdjęcia oraz Pan Tomasz Korczyński, który opowiadał nam całą historię Helu i Pomorza. Cała trasa dzięki Panu Profesorowi została dokładnie opisana. Poznaliśmy też historię powstania Fokarium. Pani Małgorzata Józefowicz czuwała nad całością- jak zawsze.

Wycieczka po najdalej w głąb morza wysuniętym półwyspie Polski. Następnie zwiedzanie Latarni morskiej na Helu i muzeum. Molo na Helu. Wycieczki koła mają zachęcać młodzież do turystyki regionalnej. Poznawanie swojego województwa.

Poprawiony ( niedziela, 11 maja 2014 14:27 )

Więcej…

 
 

Aktywni dla klimatu

Elektroodpadów nie wolno wyrzucać do zwykłego pojemnika na śmieci!

 

Elektroodpady zawierają szkodliwe substancje tj. rtęć, freon, azbest, kadm. Składowanie ich w niezabezpieczonych miejscach prowadzi do przenikania szkodliwych substancji do środowiska – wody i gleby co może powodować choroby oraz zatrucia zwierząt i człowieka.

 

 

 

Zbiórka elektroodpadów

08.04.2014

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.Noblistów Polskich w Słupsku

 

Konkurs "Mój Las" organizowany jest przez Zarząd Główny SITLiD oraz Ligę Ochrony Przyrody od 1986 r. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.

Poprawiony ( piątek, 21 lutego 2014 17:11 )

Więcej…

 

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce organizowanej w projekcie EDUSCIENCE. Termin to 10-11 luty 2014. Zwiedzali Gdynię i odbyli zajęcia w Ośrodku Żeglarskim Akademii Morskiej w Gdyni. Uczyli się o kursach żeglarstwa, o bezpiecznym zachowaniu na morzu i podczas wypadku statku. Wiązali węzły ratunkowe. Poznawali żaglowce w tym Dar Pomorza i zdobywali wiedzę o pracy na morzu.

 

Poprawiony ( piątek, 21 lutego 2014 17:05 )

Więcej…

 

Uczniowie naszej szkoły przeprowadzili zajęcia warsztatowe na wiodący temat w 2 klasach Szkoły Podstawowej nr 5 w Słupsku. W zajęciach uczestniczyli uczniowie jednej klasy I i jednej klasy II ( 7-8 lat) To dało nam pogląd, jakie spojrzenie na temat źródeł zanieczyszczeń zbiorników wodnych mają dzieci i młodzież naszego miasta w różnych grupach wiekowych.

 

Poprawiony ( piątek, 21 lutego 2014 17:00 )

Więcej…

 

Edukacja ekologiczna

I semestr roku szkolnego 2013/2014

 

Poprawiony ( poniedziałek, 20 stycznia 2014 15:33 )

Więcej…

 

Konkurs,, Zaproś gości do swojej miejscowości”- strony internetowe

Wykonanie stron interesowych promujących własne tereny i pokazanie obszarów chronionych Natura 2000

Szkołę reprezentują 2 zespoły z klas: I e I, I a E

Organizator: Centrum Edukacji i Ekologicznej w Gdańsku

Poprawiony ( poniedziałek, 20 stycznia 2014 16:12 )

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 8