Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Poprzednie lata
Licznik Odwiedzin
Dzisiaj1
Wczoraj22
W tygodniu50
W miesiącu244
Łącznie33683

(C) Fliesenstadt

Działalność koła

Z okazji Dnia Ziemi 2013 i w ramach realizowanego w naszej szkole ogólnopolskiego projektu ,,Drugie życie elektrośmieci” odbyła się w naszej szkole zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, przy udziale firmy REMONDIS. Zebrano 280 kg sprzętu. Akcja będzie kontynuowana w następnym roku szkolnym. Zachęcamy do działań na rzecz ochrony naszego środowiska naturalnego.

elektroodpady

Poprawiony ( poniedziałek, 20 stycznia 2014 16:11 )

Więcej…

 

Sprawozdanie z wykonania I etapu projektu ,,Drugie życie elektrośmieci”

 

Informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych nr1 w Słupsku wykonali następujące zadania I etapu konkursu:

 

Poprawiony ( poniedziałek, 20 stycznia 2014 16:11 )

Więcej…

 

XXVI edycja - 2012/2013, ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży szkolnej pod hasłem "MÓJ LAS"- temat "Gospodarcze wykorzystanie lasów naszego regionu"
Forma opisowa z fotografiami, rysunkami, szkicami, wywiadami z leśnikami.
Etap szkolny zainteresował 78 uczniów. Po sprawdzeniu prac przez opiekuna koła wytypowano 26 prac na konkurs okręgowy- międzyszkolny. Wyniki 15 kwietnia 2013.
Celem konkursu było zainteresowanie uczniów naszej szkoły tematem roli lasów w gospodarce regionalnej Uczniowie nabyli umiejętność napisania pracy o charakterze badawczym.

Poprawiony ( środa, 09 kwietnia 2014 17:34 )

 

Przedmiot konkursu
Celem kDrugie życie elektrośmieci Vonkursu jest podniesienie stanu świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym i zużytymi bateriami oraz zwiększenie poziomu zbiórki tego sprzętu.
Organizatorem i Sponsorem Konkursu jest Europejska Platforma Recyklingu Polska Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA. oraz ERP Batteries Poland Sp. z o.o.
Opiekunami w konkursie są nauczyciele: Małgorzata Józefowicz, Joanna Kirkicka - Machrzak, Katarzyna Nawrot. To do tych nauczycieli prosimy przynosić zurzyte baterie w I semesrze i zepsute sprzęty elektryczne i elektroniczne w II semestrze.

Więcej…

 

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu: pt. "Świadomy wie co robić z ZSEE". Do konkursu zapraszono uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Stworzyliśmy Ekozespół z 5 aktywnych uczniów, który pod kierunkiem Małgorzaty Józefowicz będzie reprezentować szkołę w konkursie.

Poprawiony ( środa, 28 listopada 2012 00:06 )

Więcej…